baneris
Get Adobe Flash player
header
nuotrauka

Anželika Starikovič
Mob.: +370 645 03256

paštas
facebook

Partneriai

capital butai vilniuje butu nuoma vilniuje namai vilniuje sklypai vilniuje.png patalposvilniuje i love loft

REKOMENDACIJOS

Paskelbimo kaina: 280 000 Lt
Pardavimo kaina: 275 000 Lt
Parduota per: 2 savaites

Mūsų 2-jų k. butą Baltupiuose, Kalvarijų g., penkios kompanijos pardavinėjo apie pusę metų. Sulaukėme skambučio iš brokerės Anželikos S. iš CAPITAL Real Estate įmonės. Anželika pakviete mus į biurą, pristatė savo paslaugas, atliko išsamią analizę, paaiškino, kodėl geriau rinktis vieną įmonę nei kelias, bei išsiaiškino visus mūsų lūkesčius ir norus. Butas buvo iš naujo nufotografuotas, atrodė žymiai geriau, profesonaliai, tikslingai pateikta informacija apie butą. Po dviejų pardavimo savaičių buvo rastas pirkėjas. Esame labai dėkingi Anželikai už profesionaliai suteiktą paslaugą ir atliktą darbą!

Algimantas R.

Paskelbimo kaina: 950 Lt
Nuomos kaina: 900 Lt
Išnuomota per: 1 savaitę

Ačiū Anželikai S. už greitą ir kokybišką paslaugą išnuomojant butą Totorių g. Visiems rekomenduosiu kreiptis į CAPITAL Real Estate atstovę Anželiką S.

Andrius G.

Paskelbimo kaina: 159 000 Lt
Pardavimo kaina: 131 000 Lt
Parduota per: 2 savaites

Ačiū Jolitai K. ir Anželikai S. už greitą ir kokybišką paslaugą parduodant butą S.Neries g. Rekomenduosiu kompaniją CAPITAL Real Estate ir jos profesionalius brokerius Jolitą bei Anželiką savo draugams.

Valerijus Š.

Добрый день,
В начале этого года я решил купить квартиру в Вильнюсе. По совету друга я обратился в компанию CAPITAL к Дмитрию Семенову.
Поиском квартиры занималась Анжелика Старикович, помощница Дмитрия Семенова. Я очень доволен ее работой. Довольно быстро был найден подходящий вариант, хотя условия поиска были жесткими. Меня интересовал конкретный район, ограниченный несколькими улицами. Поскольку я постоянно проживаю в Москве, абсолютно всем - поиском вариантов, просмотром квартир, переговорами с продавцами, подготовкой документов к сделке занималась Анжелика. Я приезжал только на сделку.
Я рекомендую Вам Анжелику, как добросовестного, компетентного и ответственного агента.

Сергей Ломоносов

Paskelbimo kaina: 950 Lt
Nuomos kaina: 950 Lt
Išnuomota per: 1 savaitę

Esu patenkinta atliktų paslaugų kokybe ir visiems norintiems greitai išnuomoti savo nekilnojamąjį turtą ir gauti kokybiškas ir profesionalias paslaugas rekomenduoju rinktis CAPITAL Real Estate atstovę Anželiką S.

Marija D.

Paskelbimo kaina: 215 000 Lt
Pardavimo kaina: 205 000 Lt
Parduota per: 2 mėnesius

Kreipiausi į CAPITAL Real Estate dėl buto pardavimo. Buto pardavimų rūpintis pradėjo Anželika S. Esu patenkintas kokybišku darbo stiliumi ir greitu pardavimu.

Kęstutis Ž.

Paskelbimo kaina: 45 000 Lt
Pardavimo kaina: 41 000 Lt
Parduota per: 2 savaites

Kreipiausi į CAPITAL Real Estate komandos atstovę Anželiką Starikovič dėl parduodamos sodybos su 1,21 ha žemės sklypu Širvintų raj. Pakerpės kaime. Šią įmonę rekomendavo draugas, kuriam Anželika Starikovič taip pat padėjo parduot sodo sklypą su vasarnamiu. Anželika suteikė pirminę konsultaciją apie nekilnojamojo turto pardavimą, padėjo nustatyti pardavimo kainą. Po sutarties pasirašymo buvo rastas pirkėjas per 2 savaites. Objektas buvo gerai išreklamuotas ir pateiktas rinkai. Buvo organizuojami „Atviri namai“, kas tikrai paskatino greitai surast pirkėją. Anželika taip pat padėjo ir sutarties pasirašymo metu, paaiškino kokius dokumentus reikia turėti, atstovavo derybose ir kontroliavo visą sandorio procesą. Esu patenkintas atliktų paslaugų kokybe ir visiem rekomenduoju rinktis CAPITAL Real Estate atstovus.

Algirdas Vaškėlis

Paskelbimo kaina: 290 000 Lt
Pardavimo kaina: 285 000 Lt
Parduota per: 3 savaites

Kreipiausi į CAPITAL Real Estate Dmitrijaus brokerių komandos atstovę Anželiką Starikovič dėl buto pardavimo Ginėjų gatvėje. Kontaktus radau išplatintose skrajutėse. Anželika suteikė pirminę konsultaciją apie nekilnojamojo turto pardavimą, padėjo nustatyti buto pardavimo kainą. Po sutarties pasirašymo buvo rastas pirkėjas per 3 savaites. Butas buvo labai gerai išreklamuotas ir pateiktas rinkai. Labai patiko, kad buvo organizuojami „Atviri namai“, kas tikrai paskatino sandorį. Anželika taip pat padėjo ir sutarties pasirašymo metu, paaiškino kokius dokumentus reikia turėti, padėjo juos surinkti, rado nekilnojamojo turto vertintojus, pirkėjams padėjo gauti banko paskolą, atstovavo derybose ir kontroliavo visą sandorio procesą. Esu patenkinta atliktų paslaugų kokybe ir visiems norintiems greitai parduoti savo nekilnojamąjį turtą ir gauti kokybiškas ir profesionalias paslaugas rekomenduoju rinktis CAPITAL Real Estate atstovus.

Marija Ditkevičienė

Paskelbimo kaina: 160 000 Lt
Pardavimo kaina: 150 000 Lt
Parduota per: 1,5 savaitės

Į CAPITAL Real Estate įmonę kreipiausi dėl mane sudominusio parduodamo buto skelbimo. Naują būstą planavau įsigyti už savo būsto pardavimo gautas lėšas. Anželika S. pasiūlė savo paslaugas ir pagalbą parduodant esamą ir perkant naują būstą. Pasirašiusi ekskliuzyvinę sutartį su CAPITAL Real Estate, man neteko rūpintis savo būsto pardavimo bei naujo būsto paieška. Anželika S. puikiai atliko savo darbą, likau labai patenkinta suteiktomis paslaugomis. Ji pilnai suvaldė visą pardavimo ir naujo buto pirkimo procesą. Mano parduodamam būstui pirkėją surado per 1,5 savaitės, per tą laiką rado ir mano poreikius atitinkantį butą. Ir kas labai malonu, butas buvo parduotas už didesnę kainą, negu mano pirminė pageidaujama kaina. Esu patenkinta CAPITAL Real Estate atliktomis paslaugomis, ir noriu išreišti padėką už greitai, kompetitingai atliktą darbą. Žmonėms, norintiems įsigytį ar parduoti nekilnojamąjį turtą, norėčiau pasiūlyti bendradarbiauti su CAPITAL Real Estate. Šio biuro darbuotojai moka vertinti kiekvieną klientą, atsižvelgia į jo pageidavimus, derina visus tarpininkavimo klausimus, puikiai pateikia Jūsų parduodamą objektą rinkai.

Monika Vitkauskaitė

Paskelbimo kaina: 290 000 Lt
Pardavimo kaina: 290 000 Lt
Parduota per: 1 savaitę

Pernai metais ieškojome buto, namo, kotedžo, nebuvome apsisprendę. Vyras rado, kad ''CAPITAL'' parduoda butą Didlaukio gatvėje. Apžiūrėjome jį, netiko, pasirodė per mažas. Kai jau išsirinkome, ko norėjome, įsigijome, nusprendėme parduoti savo butą ir kreipėmės i Anželiką, nes Didlaukio gatvėje ji mums parodė minėtą butą ir pasirodė labai profesionalus, mielas, kaip sakome, savo vietoje žmogus. Paskambinę, pasiulėme parduoti mūsų butą. Atėjo, padarė nuotraukas (labai profesionaliai), sausio 10d. įdėjo į savo įmonės ''CAPITAL'' puslapius ir sausio 12d. mes jau turėjome du pirkėjus, o sausio 16d. butas buvo parduotas. Manau rezultatai kalba už save. Buvo labai malonu bendradarbiauti, rekomendavau Anželiką savo draugams ir rekomenduosiu ateityje. Sekmės darbuose , kilimo karjeros laiptais

Diana Kalinauskienė

Visos teisės saugomos © 2011-2021 Anželika Starikovič